Ostatnio paznokcie hybrydowe są bardzo modne. Nie ma w tym nic dziwnego bo wyglądają naprawdę pięknie, są trwałe a każda kobieta lubi czuć się zadbana. Takie paznokcie hybrydowe można wykonać w salonie kosmetycznym albo zrobić to samodzielnie. Aby móc wykonywać hybrydy w domu musimy najpierw zaopatrzyć się w kilka rzeczy.

Paznokcie Wrocław

Podstawa to lampa UV lub LED, bo bez niej nie da się zrobić takich paznokci. Ponadto będziemy potrzebować hybrydę kolorową, bazę, top coat, waciki, odtłuszczacz, pilnik, drewniane patyczki i pędzelek jeśli planujemy wykonywać dodatkowe zdobienia. Najpierw usuwamy skórki i pilnikiem nadajemy pożądany kształt paznokciom. Następnie odtłuszczamy płytkę i matowimy ją przy użyciu bloku polerskiego. Później nakładamy cienką warstwę bazy i używamy lampy przez 60 sekund. Na utwardzonej bazie należy umieścić warstwę koloru i użyć lampy.

Paznokcie Wrocław

Zwykle jedna warstwa koloru nie jest wystarczająca więc czynność powtarzamy. Na koniec nakładamy top, który utrwala kolor i nadaje połysk. Jak widać hybrydy możemy wykonać samodzielnie w krótkim czasie. Dzięki temu, że robimy je w domu możemy dowolnie często zmieniać kolory. Potrzebne kosmetyki i narzędzia są dziś łatwo dostępne, można je kupić w dedykowanych sklepach stacjonarnych albo w sieci.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Resetuj hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.