W każdym mieście znajduje się po kilka salonów manicure. Zdarza się, że na jednej ulicy są 3 salony, w których można wystylizować paznokcie. Jednak czy warto za to manicure płacić, aż tyle pieniędzy? Wiadomo, że jest to czasochłonne zajęcie. Na początku trzeba ściągnąć stary lakier hybrydowy, Następnie nadać paznokciowi odpowiedni kształt.

paznokcie Wrocław

Najmodniejsze są paznokcie w kształcie migdała lub na szpic. Ciężkim zadaniem jest dokładne usunięcie skórek z płytki paznokcia. Po odpowiednim przygotowaniu płytki nakłada się pierwszą warstwę, czyli bazę. Następnie paznokcie wkłada się do lampy UV na kilka sekund. Po tym czasie można już przejść do nakładania ulubionego koloru. Zazwyczaj nakłada się go dwie warstwy.

paznokcie Wrocław

Po utwardzeniu lakieru hybrydowego w wybranym kolorze można dodać dekorację na paznokieć. Wybór jest bardzo duży. Mogą to być brokaty, pieczątki, tatuaże, różnego rodzaju cekiny. Bardziej wprawne manicurzystki mogą zrobić na paznokciu ręczny rysunek. Ostatnia warstwa, którą się nakłada na paznokieć to top, który ma za zadanie utwardzić paznokieć. Nie jest to wcale takie trudne, może warto zainwestować w sprzęt i robić samemu w domu.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Resetuj hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.