kontakt

Wszystkie formy kontaktu

Jeśli chcesz skontaktować się z salonem manicure, masz kilka możliwości:

Możesz wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie, dzwoniąc pod podany niżej numer telefonu. Jestem do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00.

Możesz również napisać do e-mail, wysyłając wiadomość na adres podany poniżej na stronie.

Odpowiem na twoje pytania lub uwagi tak szybko, jak to możliwe.

Niezależnie od tego, jaką formę kontaktu wybierzesz, chętnie odpowiem na wszystkie twoje pytania i udzielę cennych informacji dotyczących usług i cen w salonie.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług i do kontaktu!

Ważne informacje:

10 + 1 =

Wypełnij formularz, podając swoje imię, adres e-mail oraz treść wiadomości, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Nie zapomnij potwierdzić pola akceptacji polityki prywatności.

Godziny pracy

Nasz salon manicure jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00 .
Zapraszam do odwiedzenia mnie w wybranym przez Ciebie terminie.

Pamiętaj, że aby zarezerwować wizytę, możesz skorzystać z systemu rezerwacji online lub zadzwonić do mnie pod podanym na stronie numerze telefonu.

Do zobaczenia w salonie!

Poniedziałek – Piątek

9:00 – 18:00

Sobota

Nieczynne

Niedziele

Nieczynne

FAQ

FAQ, czyli „często zadawane pytania”, Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Czy potrzebuję wcześniejszej rezerwacji, aby skorzystać z usług manicure?

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja, aby mieć pewność, że w wybranym przez Ciebie terminie będę mogła Cię przyjąć. Możesz to zrobić poprzez system rezerwacji online lub telefonicznie.

Czy mogę zabrać ze sobą dziecko podczas wizyty w salonie?

Ze względów bezpieczeństwa, zalecam pozostawienie dzieci pod opieką innej osoby podczas wizyty w salonie. Dzięki temu będę mogła skupić się na Twoich potrzebach i zapewnić Ci komfort podczas zabiegu.

Czy musicie mieć jakieś specjalne środki ostrożności związane z COVID-19?
Tak, w salonie stosujemy szereg środków bezpieczeństwa związanych z COVID-19, takich jak dezynfekcja narzędzi i powierzchni przed i po każdej wizycie oraz zapewnienie odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniach.
Czy mogę zrobić w salonie skomplikowane zdobienia?
Tak, możesz zrobić skomplikowane zdobienia w salonie. Ważne jest jednak, aby wcześniej wysłać zdjęcie wzoru lub napisać o tym w rezerwacji, aby stylistka mogła się odpowiednio przygotować do wykonania takiego zdobienia. Możesz również umówić się na wizytę ze zdobieniami i zdać się na stylistkę, która z pewnością będzie w stanie doradzić Ci najlepsze rozwiązanie i pomóc Ci osiągnąć pożądany efekt. Zachęcamy do umawiania takich wizyt, ponieważ dzięki nim możesz mieć pewność, że Twoje zdobienia będą wykonane profesjonalnie i z dbałością o szczegóły.
Czy macie jakieś specjalne usługi dla panów?
Tak, w mojej ofercie jest manicure specjalnie dla panów. Manicure to dobry sposób na poprawę wyglądu paznokci i dbanie o ich zdrowie, dlatego zachęcamy panów do umawiania takich wizyt w salonie manicure. Warto pamiętać, że zadbane paznokcie to ważny element dobrego wyglądu i mogą być wizytówką każdego mężczyzny.
Czy macie jakieś specjalne usługi dla osób z problemami skórnymi lub alergiami?

Tak, w salonie oferuję specjalistyczne usługi dla osób z problemami skórnymi lub alergiami. Pracuję na produktach, które w większości są pozbawione alergenów.